
LED світильник Back вбудований круглий VIDEX 26W 5000K
- В наличии
- Код: VL-DLBR-265 26903
490,70 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
LED світильник Back вбудований круглий VIDEX 26W 5000K - є джерелом більш якісного освітлення і споживає набагато менше електроенергії. Він не нагрівається і тому прекрасно поєднується з підвісними або натяжними стелями, а монтаж не викличе труднощів навіть у непрофесіонала. Мають сучасний дизайн. Всі світильники відрізняються своєю екологічністю. Світильники поставляються у зібраному вигляді, разом зі скобами кріплення. Готові до встановлення прямо з упаковки. Після монтажу не вимагає обслуговування протягом всього періоду експлуатації.
Світильник має світловіддачу - 100Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 2600Лм. Відтворює приємне рівномірне світло. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 5000К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла - 140°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості включень та виключень (100 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 185-265В.


Артикул: VL-DLBR-265
- Категорія:Світильники Downlight
- Потужність:26W
- Світловий потік:2600 Lm
- Якість світла:Ra > 80
- Колірна температура світла:5000K (денне світло)
- Матеріали:Вогнетривкий (до 650°С) поліпропілен V2 + полістирол
- Напруга:AC 185-265 V
- Енергоефективність:100 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А+
- Кут розсіювання:140°
- Ресурс роботи:30000г
- Максимальна сила струму:196mA
- Коефіцієнт потужності:0.6
- Діаметр врізного отвору:281-286 mm
- Тип монтажу:Вбудований
- Клас захисту, IP:44
- Гарантійний термін:2 роки
- Робоча температура:-20°C ~ + 40°С
- Розміри:295mm x 30mm
- Вага:325г
- Кількість у коробі:20 шт
- Штрих-код:4820246482295
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение сети | 180~265 В |
| Стиль исполнения | Хай-тек |
| Мощность | 24 Вт |
| Цвет | Белый |
| Степень защиты IP | 44 |
| Мощность лампы | 24 Вт |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Состояние | Новое |
| Тип светильника | Врезной |
| Световой поток | 2600 лм |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цветовая температура | 5000K |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Рабочее напряжение (В) | 180-260 |
| Угол рассеивания | 140 град. |
- Цена: 490,70 ₴





