
LED FITO лампа VIDEX T8F 18W 1.2M
- Нет в наличии
- Код: VL-T8F-1812B
351,70 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
LED FITO лампа VIDEX T8F 18W 1.2M – застосовується для стимуляції росту рослин. У разі нестачі ультрафіолету та світла процес фотосинтезу в рослинах уповільнюється. В результаті вазони стають тьмяними, зів'ялими. Фітолампа зробить ваші домашні або тепличні рослини барвистішими, енергійнішими. А природне прискорене зростання призводить до більшої плодючості.
Її спектр світіння сприяє активізації процесу зростання, розвитку та фотосинтезу. Призначений для всіх видів рослин.
Універсальне рішення створює найбільш сприятливі умови:
- для вирощування розсади
- для освітлення декоративних рослин
- для освітлення рослин у зимовий період або в умовах нестачі природного світла.
Використання світлодіодної фітолампи дозволяє отримати необхідний спектр освітлення. Лампа обладнана світлодіодами, які випромінюють світло з червоно-синього спектра і рівень освітленості для швидкого розвитку рослин і збільшення врожайності. Двокольорова лампа забезпечує високу ефективність для розвитку кореневої системи рослин і вегетативного росту.
Синій спектр - впливає на розвиток кореневої системи.
Червоний спектр - стимулює процеси фотосинтезу і розмноження рослин.
Таким чином буде стимулюватися зростання насіння в землі, покращиться цвітіння і плодоношення врожаю.
Світлодіодні лампи відрізняються від інших високою енергоефективністю, економічністю в експлуатації, завдяки низькому енергоспоживанню та тривалому терміну служби. Скляна колба лампи сприяє її ефективному охолодженню та мінімальним втратам світлового потоку. Такі лампи екологічно безпечні - вони не містять ртуть і не вимагають спеціальних умов утилізації.
Світлодіодна лампа FITO Videx Т8b працює без використання дроселя та стартера. Не містить ртуті. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів. Усі світильники відрізняються своєю екологічністю.
Т8b має світловіддачу – 24 umol/s. Колірна температура – 660nm+450nm (фіолетове світло) Кут розсіювання світла - 330°, що дозволяє якісно висвітлити рослини.
Стійкий до великої кількості включень та вимкнень (100000). Ресурс роботи – 30 000 годин. Служитиме довго, що підтверджується гарантією – 2 роки. При виготовленні використовуються лише безпечні матеріали.
При підключенні безпосередньо до мережі забезпечить стабільну роботу під час перепадів напруги. Робоча напруга 185-265В.
Артикул: VL-T8F-1812B
- Категорія:Лінійні світильники
- Потужність:18 W
- Світловий потік:24 umol/s
- Тип цоколя:G 13
- Якість світла:Ra > 40
- Особливості:Фітолампа
- Формфактор:T8
- Колірна температура світла:660nm+450nm (фіолетове світло)
- Матеріали:Скло
- Напруга:AC 185-265 V
- Частота:50/60 Hz
- Кут розсіювання:330°
- Ресурс роботи:30000г
- Максимальна сила струму:164mA
- Коефіцієнт потужності:0.5
- Клас захисту, IP:20
- Гарантійний термін:2 роки
- Робоча температура:-20°C ~ + 40°С
- Розміри:26mm x 1199mm
- Вага:200г
- Кількість у коробі:25шт
- Штрих-код:4820246482332
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Рефлектор | Нет |
| Форма лампочки | Груша |
| Цвет светодиода | Синий |
| Тип цоколя | Резьба |
| Цоколь | E27 |
| Мощность | 8 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 60 Вт |
| Ток потребления | 67 мА |
| Минимальное рабочее напряжение | 198 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Напряжение | 220 В |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Срок службы ламп | 30000 час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Угол свечения | 360 |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 300 лм |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Стекло |
| Цвет колбы лампочки | Прозрачный |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 105 мм |
| Диаметр | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | videx |
| Световой поток, Lm | 800 |
| Энергоэф-ть, Lm/W: | 100 |
- Цена: 351,70 ₴






