
LED прожектор VIDEX PREMIUM F2 150W 5000K
- Под заказ
- Код: VL-F2-1505G
Отправка с 28 апреля 20263 475 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
Світлодіодний прожектор VIDEX PREMIUM 150W 5000K
Сучасний світлодіодний прожектор VIDEX - високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Світлодіодний прожектор Videx- екологічна і економічна заміна ламп розжарювання і люмінесцентних ламп. Цей прожектор можливо використовувати для освітлення і підсвічування рекламних вивісок, конструкцій, автостоянок, гаражів, зовнішнього підсвічування будівель і споруд, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів, створення світлових ефектів. Його розміри становлять усього 303x280x33мм.
Корпус LED прожектора має сірий колір і чудово протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Клас захисту IP65 і високий захист від ударів IK08. Спеціальне захисне покриття збереже прожектор від подряпин під час монтажу або інших неприємностей у процесі експлуатації.
Сила світлового потоку у прожектора VIDEX серії Premium значно вище, ніж у стандартного-130Лм/В, а сумарний світловий потік прожектора становить 19500Лм.
Дозволяє економити до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання та вимикання (100 000). Ресурс роботи - 50 000 годин. Гарантія - 3 роки! Не містить шкідливих речовин.

Артикул: VL-F2-1505G
- Категорія:Прожектори
- Потужність:150 W
- Світловий потік:19500 Lm
- Якість світла:Ra > 80
- Колірна температура світла:5000K (денне світло)
- Матеріали:Алюміній
- Напруга:AC 100-240 V
- Частота:50/60 Hz
- Енергоефективність:130 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А+
- Кут розсіювання:90°
- Ресурс роботи:50000г
- Максимальна сила струму:720mA
- Коефіцієнт потужності:0.95
- Клас захисту, IP:65
- Гарантійний термін:3 роки
- Робоча температура:-30°C ~ +50°С
- Розміри:303mm x 280mm x 33mm
- Вага:1780 г
- Кількість у коробі:5 шт
- Штрих-код:4820118299907
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Прожектор |
| Состояние | Новое |
| Применение освещения | Для наружного освещения зданий, Для ЖКХ, Для освещения ландшафтов, Для освещения улиц, парков, Для освещения парковок, Для наружного освещения бассейнов, Для освещения рекламных конструкций |
| Тип освещения по мобильности | Стационарное |
| Способ освещения | Заливающее освещение |
| Цвет свечения | Белый |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Цвет корпуса | Светло-серый |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 150 Вт |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Световой поток | 19500 лм |
| Тип питания | Сеть |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Срок службы | 3 лет |
| Степень защиты IP | 65 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цветовая температура | 5000K |
| Источник света | Светодиодная матрица SMD |
| Светоотдача | 130 лм/Вт |
| Рабочее напряжение (В) | 110-240 |
| Размеры | |
| Длина | 133 см |
| Высота | 84 см |
| Ширина | 36 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Защитная решетка | Нет |
| Взрывозащищенный корпус | Нет |
| Пылевлагозащищенная крышка | Да |
| Угол излучения света | 90 град. |
| Индекс цветопередачи, не менее | 75 |
| Датчик движения | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Категория качества | - В стандарт |
| Гарантия | 1 год |
| Диапазон вх. напряжение В: | 220-240 |
- Цена: 3 475 ₴




