
LED прожектор VIDEX 50W 5000K
- Нет в наличии
- Код: VL-F2A-505
2 099 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
Світлодіодний LED прожектор акумуляторний PREMIUM VIDEX F2A 50W 5000K
Легкий у переміщенні Не потребує постійного підключення до електромережі..
Сучасний світлодіодний прожектор VIDEX - високотехнологічне джерело світла. Корпус LED прожектора має сірий колір і чудово протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Клас захисту IP65 і високий захист від ударів IK07. Спеціальне захисне покриття збереже прожектор від подряпин під час монтажу або інших неприємностей у процесі експлуатації.Його розміри становлять усього 224,5х324х59,4мм.
Світловий потік прожектора становить 1600Лм.
Короткочасне натискання кнопки УВІМК\ВИМКН дозволяє увімкнути прожектор та змінювати його яскравість.
Передбачає три рівня яскравості:
20% від максимального (працює до 12 годин)
60% від максимального (працює до 9 годин)
100% від максимального (працює до 4 годин)
За допомою довготривалого натискання кнопки прожектор вимикається. Прожектор запам'ятовує попередні налаштування. Дозволяє змінити кут нахилу кронштейна на 90* та кут нахилу прожектора на 360* з метою забезпечення оптимального освітлення необхідної площини. Прожектор може перезаряджати акумулятор за допомогою кабелю. Заряд здійснюється за допомогою роз'єму та кабелю, що постачається у комплекті.
Світлодіодний індикатор сповіщає про рівень заряду прожектора: при заряді світлодіодний індикатор мерехтить червоним кольором. При повному заряді залишається світитись червоним кольором.
Перед першим використанням рекомендується повністю зарядити акумулятор після придбання прожектора.

Артикул: VL-F2A-505
- Категорія:Прожектори
- Потужність:50 W
- Світловий потік:1600 Lm
- Якість світла:Ra > 80
- Колірна температура світла:5000K (денне світло)
- Матеріали:Алюміній
- Кут розсіювання:90°
- Клас захисту, IP:65
- Гарантійний термін:2 роки
- Вага:1150 г
- Штрих-код:4820246482479

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Тип питания | Сеть |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 50 Вт |
| Степень защиты IP | 65 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 4500 лм |
| Угол излучения света | 120 град. |
| Размеры | |
| Длина | 133 мм |
| Высота | 84 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет свечения | Белый |
| Цвет корпуса | Светло-серый |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Тип освещения | Прожектор |
| Применение освещения | Для наружного освещения зданий, Для офисных помещений, Для ЖКХ, Для освещения ландшафтов, Для освещения улиц, парков, Для освещения парковок, Для рекламы |
| Способ освещения | Заливающее освещение |
| Тип освещения по мобильности | Стационарное |
| Цветовая температура | 5000K |
| Категория качества | - В стандарт |
| Гарантия | 1 год |
| Диапазон вх. напряжение В: | 220-240 |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Взрывозащищенный корпус | False |
| Индекс цветопередачи, не менее | 75 |
| Пылевлагозащищенная крышка | True |
| Защитная решетка | False |
- Цена: 2 099 ₴








