Світлодіодна лампа VIDEX Filament ST64FA 10W E27 2200K бронза призначена як для внутрішнього освітлення житлових приміщень, так і для зовнішнього використання. Ідеальна для декоративного, місцевого та спрямованого освітлення. Всередині лампи знаходяться тонкі нитки світлодіодів, які виділяють мало тепла і не вимагають відводу тепла. Корпус виконаний зі скла, що робить лампу вразливою до падіння і ударів.
Особливості
- Енергоеффективність освітлення 90% (A+).
- Захист від стрибків напруги в діапазоні від 198 до 242В.
- Рівномірне освітлення без мерехтінь, функція миттєвого включення і відсутність ультрафіолетового випромінювання.
- Величезний ресурс роботи - 40 000 годин (що дорівнює щоденній, 12-ти годинній роботі протягом дев'яти років.) Гарантія 3 роки.
- Можливість регулювання яскравості
- Сумісна з вимикачами з підсвіткою
Енергозберігаючі LED лампочки в 10 разів економніше ламп розжарювання і мають високу світловіддачу (110Лм/Вт). Світловий потік- 1100Лм.
Комфортне для очей світло, не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан, завдяки природній передачі кольорів (Ra>90) і відсутності ультрафіолетового випромінювання. Тепле світло (2200К), створює комфортне освітлення. Лампа світить м'яко, без різких тіней, кут розсіювання - 360°.
До складу цієї лампи не входить ртуть та інші шкідливі речовини. Термін придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
Артикул: VL-ST64FA-10272
- Категорія:Лампи
- Потужність:10 W
- Світловий потік:1100 Lm
- Тип цоколя:Е 27
- Якість світла:Ra > 90
- Формфактор:ST64
- Колірна температура світла:2200K (тепле світло)
- Матеріали:Скло
- Напруга:AC 198-242 V
- Частота:50/60 Hz
- Енергоефективність:110 Лм/Вт
- Клас енергоспоживання:А+
- Кут розсіювання:360°
- Ресурс роботи:40000г
- Максимальна сила струму:75mA
- Коефіцієнт потужності:0.6
- Робоча температура:-25°C ~ + 50°С
- Гарантійний термін:3 роки
- Розміри:64mm х 142mm
- Вага:53г
- Штрих-код:4820246481694
Цветовая температура (К) в сравнении с некоторыми источниками света:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Рефлектор | Нет |
| Форма лампочки | Груша |
| Тип цоколя | Резьба |
| Мощность | 10 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 75 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Минимальное рабочее напряжение | 198 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Напряжение | 220 В |
| Угол свечения | 360 град. |
| Максимальная цветовая температура | 2200 К |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Цвет светодиода | Белый |
| Срок службы ламп | 30000 час |
| Ток потребления | 90 мА |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Минимальная цветовая температура | 2100 К |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 105 мм |
| Диаметр | 60 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 1150 лм |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал напыления | Золото |
| Цвет колбы лампочки | Прозрачный |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | videx |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Световой поток, Lm | 800 |
| Энергоэф-ть, Lm/W: | 100 |
- Цена: 205,20 ₴







