влевовправо

СВІТИЛЬНИК НАКЛАДНИЙ СВІТЛОДІОДНИЙ GARA-18 18W 4000К КРУГЛ. B-LD-0744
- Под заказ
- Код: B-LD-0744
Отправка с 12 мая 2026372,90 ₴
+380 (67) 979-41-03
Kyivstar Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
СВІТИЛЬНИК НАКЛАДНИЙ СВІТЛОДІОДНИЙ GARA-18 18W 4000К КРУГЛ. B-LD-0744

Світлодіодні світильники направленого світла застосовуються для освітлення офісних, побутових та торгівельних приміщень. Спеціальний опаловий розсіювач дозволяє рівномірно розподіляти світловий потік та виключає ефект осліплення.
Переваги:
■ низький рівень енергоспоживання
■ рівномірне світло без ефекту осліплення
■ широка область застосування
■ стійкі до частих вмикань/вимикань
■ не потребують спеціального обслуговування
■ не потребують спеціальної утилізації
|
Артикул:B-LD-0744
Сфера використання:Адміністративно-громадські приміщення
Модель:Світлодіодні панелі
Тип:Gara-18
Потужність Вт:18
Колірна температура:4000
Напруга В:170-240
Тип світлодіодаSMD
Світловий потік lm:1260
Кут розсіювання град:120
IP:20IP
Монтаж:Накладний
Корпус:Алюмінієвий сплав
Розсіювач:Опаловий пластик
Колір:Білий
Виробник:ELECTRUM
EAN:4895127208349
Кількість в коробі шт:20
A mm:225
B mm:35
|
| Основные | |
|---|---|
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 18 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 180 Вт |
| Максимальная цветовая температура | 4000 К |
| Угол свечения | 120 град. |
| Производитель | Electrum |
| Срок службы ламп | 25000 час |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Минимальное рабочее напряжение | 170 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет светодиода | Белый |
| Рефлектор | Да |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 1260 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Одобрены международными сертификатами качества | CE, ROHS |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Color Rendering Index | > 80 |
| ON/OFF times | >20,000 |
| Warm Up Time | Instant Full Light |
| Регулировка яркости | нет |
| B-LD-0741 | Белый нейтральный |
- Цена: 372,90 ₴
- Способ упаковки: В коробке 5шт.



