влевовправо

Перезарядний ручний робочий ліхтар 5W COB (ЗАРЯДЖАЄТЬСЯ ВІД USB) WF60 Westinghouse
- Под заказ
- Код: USB WF60
Отправка с 03 мая 20261 049 ₴
+380 (67) 979-41-03
Kyivstar Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Робочий ліхтар Westinghouse WF60 живиться вбудованим літій-іонним перезарядним акумулятором 18650 і забезпечує чудове освітлення за допомогою безкорпусного світлодіодного драйвера потужністю 5 Вт. Яскравість робочого ліхтаря може бути налаштована дисковим регулятором. Сконструйований із регульованою шарнірною базою і сильним магнітом, він забезпечить легкість у використанні й дозволить залишити руки вільними.
- ПРОЖЕКТОР, ЩО ЗАРЯДЖАЄТЬСЯ ВІД USB – Робочий ліхтар оснащений вбудованим літій-іонним акумулятором 18650, ємністю 1800 мАг. Ліхтар може бути заряджений від кабелю USB, що входить до комплекту.
- ВИКОРИСТАННЯ, ПРИ ЯКОМУ РУКИ ЛИШАЮТЬСЯ ВІЛЬНИМИ – Шарнірна муфта і магніт у базі цього робочого ліхтаря дозволяють Вам регулювати кут падіння світла.
- ПОТУЖНЕ ОСВІТЛЕННЯ НА ОСНОВІ БЕЗКОРПУСНОГО СВІТЛОДІОДНОГО ДРАЙВЕРА З ПЛАВНИМ РЕГУЛЮВАННЯМ ЯСКРАВОСТІ – Цей робочий ліхтар із безкорпусним драйвером світлодіода забезпечує максимальну світлосилу 300 люмен. Поворотом випуклої ручки-регулятора Ви можете збільшити або зменшити яскравість.
- ВІДМІННА ЯКІСТЬ ЗБІРКИ – Цей продукт гарантовано виробляється з високоякісних матеріалів і ретельно перевіряється.
- БІЛЬШЕ 130 РОКІВ ІННОВАЦІЙ У СФЕРІ ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ – електротехнічні інновації Westinghouse додані у кожен портативний освітлювальний прилад.

- Джерело живлення: 3.7V 1800mAh 18650 Літій-іонні
- Джерело світла: 5W COB
- Вхід: 5V 1A
- Світлосила: 300Lm білий, 10Lm червоний
- Час зарядки: 4-5 годин
- Час роботи: 2-8 годин
- Розміри: 375 x 38.5 x 32 mm 14.76 x 1.52 x 1.26 дюйма
- Вага: 155 ± 5 г 0.34 ± 0.01 фунта
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Westinghouse |
| Страна производитель | США |
| Тип освещения | Прожектор |
| Применение освещения | Для наружного освещения зданий, Для освещения улиц, парков, Для освещения парковок |
| Тип освещения по мобильности | Переносное |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Цвет свечения | Белый |
| Мощность | 3 Вт |
| Световой поток | 200 лм |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Напряжение | 6 В |
| Способ освещения | Заливающее освещение |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Степень защиты IP | 40 |
| Тип питания | Сеть, Аккумулятор, Батарейки, Солнечная батарея |
| Цвет корпуса | Черный |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Вес | 105 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цветовая температура | 5000K |
| Источник света | Светодиодная матрица COB |
| Дополнительные характеристики | |
| Угол излучения света | 120 град. |
| Датчик движения | Нет |
| Размеры | |
| Длина | 133 см |
| Высота | 84 см |
| Ширина | 36 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Категория качества | - В стандарт |
| Гарантия | 1 год |
| Диапазон вх. напряжение В: | 220-240 |
- Цена: 1 049 ₴
- Способ упаковки: Количество в коробке шт:20




