
Лампа світлодіодна капсула LC-15 5W G9 3000K керам. корп. A-LC-1897
- Под заказ
- Код: A-LC-1897
Отправка с 10 мая 2026111,90 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
|
Світлодіодна лампа з прозорою колбою у формі капсули, володіє світловіддачею більше 86 лм/Вт. Оснащена вбудованим джерелом живлення.Призначена для використання в світильниках з цоколем G9. Переваги: - володіє збільшеним терміном служби, який в 30 раз більше, ніж у ламп розжарювання; - в 8 раз экономічніше ламп розжарювання та 2 рази – люмінесцентних ламп; - випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80); - світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення. Примітка: лампа не призначена для роботb з електронним димером.
ртикул: A-LC-1897 Група: Лампи Підгрупа: Лампи світлодіодні (LED) Ознака: Капсула Модель: LC-15 Потужність Вт: 5 Колірна температура:3000 Тип цоколя:G9 Світловий потік lm: 430 Напруга В: 220-240 Тип колби: Капсула Колір скла: Прозоре Тип світлодіода SMD Кут розсіювання град: 300 Виробник: ELECTRUM EAN: 4895127222802 A mm: 54 B mm: 20 Термін служби ч:25000 Кількість в коробі шт:500 |

| Основные | |
|---|---|
| Напряжение | 220 В |
| Форма лампочки | Цилиндрическая |
| Срок службы ламп | 25000 час |
| Минимальное рабочее напряжение | 200 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Рефлектор | Нет |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Мощность | 5 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 25 Вт |
| Тип цоколя | Штырь |
| Угол свечения | 300 град. |
| Количество контактных штырей цоколя | 2 шт |
| Максимальная цветовая температура | 3000 К |
| Цоколь | G9 |
| Цвет светодиода | Белый |
| Производитель | Electrum |
| Минимальная цветовая температура | 3000 К |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 54 мм |
| Диаметр | 20 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 430 лм |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Прозрачный |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Пользовательские характеристики | |
| A-LC-1684 | 2700K теплый |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| Цоколь лампи | G9 |
- Цена: 111,90 ₴
- Способ упаковки: ящик 30шт




