влевовправо

LED світильник IP65 овальний VIDEX 7W 5000K білий
- Нет в наличии
- Код: VL-BHO-075PW
208 ₴
+380 (67) 979-41-03
Kyivstar Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
LED світильник IP65 овальний VIDEX 7W 5000K білий
Світлодіодний світильник Videx - високо-технологічне джерело світла. Призначений для використання в промисловому
секторі, муніципальних ЖКГ об'єктах і присадибних ділянках. Служить для освітлення під'їзних площ, сходових клітин,
гаражів, складських та інших приміщень з підвищеним рівнем вологості і пилу. Має високий ступінь стійкості до
зовнішнього впливу, широкий діапазон робочої температури і напруги. Після монтажу не вимагає обслуговування на
протязі всього періоду експлуатації.

Артикул: VL-BHO-075PW
- Кут розсіювання:120°
- Робоча температура:-30°C ~ +50°С
- Гарантійний термін:2 роки
- Ресурс роботи:30000г
- Клас енергоспоживання:А+
- Коефіцієнт потужності:0.6
- Колірна температура світла:5000K (денне світло)
- Клас захисту, IP:65
- Частота:50/60 Hz
- Енергоефективність:90 Lm/W
- Якість світла:> 75 Ra
- Максимальна сила струму:53mA
- Потужність:7W
- Світловий потік:630 Lm
- Матеріал корпусу:Полікарбонат
- Кількість у коробі:50шт
- Напруга:AC 180-260 V
- Розміри:171mm x 71mm x 45mm
- Вага:130г
- Штрих-код:4820118294346
- Категорія:Зовнішні світильники
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELM |
| Страна производитель | Китай |
| Форма лампочки | Линейная |
| Мощность | 8 Вт |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Напряжение | 220 В |
| Угол свечения | 135 град. |
| Максимальная цветовая температура | 6500 К |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цвет светодиода | Белый |
| Срок службы ламп | 25000 час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Минимальная цветовая температура | 6000 К |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 600 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Color Rendering Index | > 80 |
| Угол светового потока | 120 градусов |
- Цена: 208 ₴




