влевовправо

7443-W21/5W-T20 HSLED-WEDGE Y20-45HP1-Y. Двоконтактна безцокольна. Жовта
- В наличии
- Код: 7443 45HP1-Y CHI MING
467,30 ₴
+380 (67) 979-41-03
Kyivstar Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Product Name: 7443 CLED-WEDGE T20-45CSMD-Y
| Description: Design a 45CSMD (ceramics material) the chips constitute ,High and bright degree Light with good even ,used in various as stop light;and with each kind of illumination. |
| Character: 12V~24V(Totally use )--- The product uses the high radiation the copper and the aluminum makesthe good radiation;Has the very good luminous efficiency and the stability;Has quakeproof and is moisture-proof;The diameter of the exterior 25 millimeters applicably various type of car ;May use in the direction lamp and each kind of illumination, The inner part has already born to press settling of 35 Vs' electric current IC and significant exaltation to give out light an efficiency. |
Specifications:
| (A) Electronics and Optical Characteristics: Ta=25˚C | ||||||||
|
PART NO |
Emitting Color |
Forward |
TotalityLuminous Intensity |
|
Dominant |
Color |
Single LED |
Viewing |
|
Voltage |
Efficacy |
Wavelength |
Temperature |
Intensity |
Angle |
|||
|
7443-T20-45CSMD1(ceramics material) |
(AC) |
|
|
|
|
|
||
|
Unit: V |
Unit: LM |
Unit:LM/W |
Unit:nm |
Unit:K |
Unit:mcd |
Unit:deg |
||
|
Error margin:±5% |
(0.5m) |
|||||||
|
Y |
Super Yellow |
14.2 |
99.53/17.65 |
29.58/40.63 |
598~605 |
1278 |
5439 |
180 |
|
Test Condition |
Power:3.5/0.42W Current:250/30±10%mA |
|||||||
Как подобрать светодиоды в автомобиль
| Основные | |
|---|---|
| Цоколь | W21/5W |
| Страна производитель | Тайвань |
| Напряжение питания | 12 В |
| Функциональное назначение | Стоп-сигналы, Передние габаритные огни, Задние указатели поворотов |
| Цвет свечения | Желтый |
| Производитель | MAY |
| Тип лампы | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| 7443 | габарит/поворот |
| Cтабилизатор тока: | внутри лампы |
| Качество: | категория премиум |
| Количество светодиодов | 45 |
| Гарантия: | 6 месяцев |
| Производитель: | Chi Ming Electronics Corp. |
| Тип SMD светодиодов | 3528 |
| Цоколь лампи | W21W (7440) |
- Цена: 467,30 ₴





