влевовправо

LED вуличний ліхтар VIDEX (поворотний) 30W 5000K
- Под заказ
- Код: VL-SLe13-305G
Отправка с 10 мая 2026871 ₴
+380 (67) 979-41-03
Kyivstar Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Світлодіодний вуличний ліхтар VIDEX призначений для освітлення доріг та автомагістралей, стадіонів, вуличного підсвічування будинку, доріжок, внутрішніх двориків.
Встановлюється на стовп і на стіну.
Захищений від проникнення пилу і вологи, має антивандальне скло, попереджає механічні пошкодження.
Артикул: VL-SLe13-305G
- Категорія:Вуличні ліхтарі
- Потужність:30 W
- Світловий потік:2700 Lm
- Якість світла:> 75 Ra
- Колірна температура світла:5000K (денне світло)
- Гарантійний термін:2 роки
- Напруга:AC 175-250 V
- Частота:50/60 Hz
- Енергоефективність:90 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А+
- Кут розсіювання:130°
- Ресурс роботи:30000г
- Коефіцієнт потужності:0.90
- Розміри:315mm x 110mm x 60mm діаметр 52mm
- Вага:550г
- Матеріал корпусу:Алюміній
- Клас захисту, IP:65
- Робоча температура:-30°C ~ +50°С
- Колір корпусу:Сірий
- Сила струму:150mA
- Штрих-код:4820118298108
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Фонарь |
| Тип освещения по мобильности | Стационарное |
| Мощность | 30 Вт |
| Световой поток | 3000 лм |
| Напряжение | 220 В |
| Способ освещения | Заливающее освещение |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Степень защиты IP | 65 |
| Цвет корпуса | Серый |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цветовая температура | 5000K |
| Источник света | Диоды |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 |
| Срок службы ламп | 25000 |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 |
| Цвет светодиода | Белый |
| Максимальная цветовая температура | 4100 |
| Рефлектор | True |
| Форма лампочки | Линейная |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 150 |
| Угол свечения | 120 |
| Минимальная цветовая температура | 4000 |
| Пользовательские характеристики | |
| Color Rendering Index | > 80 |
| Угол светового потока | 130 градусов |
- Цена: 871 ₴




