
LED лампа VIDEX G9S 4W G9 4100K
- Готово к отправке
- Код: VL-G9S-04224 25755
94 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
LED лампа VIDEX G9S 4W G9 4100K призначена для акцентного і декоративного освітлення приміщень, та врізних, точкових або меблевих світильників. Тут вже все залежить від дизайнерських та особистих смакових якостей споживача. Важливим є те, що лампи VIDEX дають якісне рівне світло без пульсацій і забезпечують хорошу передачу кольору, а термін служби лампи дозволить надовго забути про її заміну.
Особливості
- Енергоефективність освітлення 90% (A++).
- Захист від стрибків напруги в діапазоні від 220 до 240В.
- Рівномірне яскраве освітлення без мерехтінь, функція миттєвого включення і відсутність ультрафіолетового випромінювання.
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Стійкий до великої кількості вмикань та вимикань (20 000). Гарантія 2 роки.
- Сумісна з вимикачами з підсвіткою
Енергозберігаючі LED лампочки в 10 разів економніше ламп розжарювання і мають високу світловіддачу (100Лм/Вт). Світловий потік - 400Лм.
Комфортне для очей світло, не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан, завдяки природній передачі кольорів (>80Ra) і відсутності ультрафіолетового випромінювання. Біле світло (4100К), створює яскраве і комфортне освітлення, наближене до денного. Лампа світить м'яко, без різких тіней, кут розсіювання - 300°.
До складу цієї лампи не входить ртуть та інші шкідливі речовини. Термін придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.

Особливості:
- Хороший показник енергоефективності
- Високий індекс передачі кольору
- Тривалий термін служби
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Захист від перепадів напруги
- Рівний світловий потік
Артикул:VL-G9S-04224
- Категорія:Лампи
- Колірна температура світла:4100К (біле світло)
- Якість світла:Ra > 80
- Тип цоколя:G 9
- Формфактор:G9
- Напруга:AC 220-240 V
- Потужність:4 W
- Енергоефективність:100 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А++
- Час запуску:Миттєвий старт (<1 сек)
- Регулювання освітленості (димер):Не підтримує
- Світловий потік:400 Lm
- Максимальна сила струму:23mA
- Частота:50/60 Hz
- Кут розсіювання:300°
- Коефіцієнт потужності:0.8
- Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби:≥94.8%
- Ресурс роботи:30000г
- Кількість циклів Ввім/Вимк:20000
- Матеріали:Полікарбонат
- Робоча температура:-20°C ~ + 40°С
- Гарантійний термін:2 роки
- Розміри:18mm х 54mm
- Вага:8г
- Кількість в упаковці:20шт
- Кількість у коробі:200шт
- Штрих-код:4820118299006
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Форма лампочки | Капсула |
| Тип цоколя | Штырь |
| Мощность | 4 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 35 Вт |
| Цоколь | G9 |
| Минимальное рабочее напряжение | 220 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Напряжение | 220 В |
| Угол свечения | 300 град. |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Цвет светодиода | Белый |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Ток потребления | 23 мА |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 55 мм |
| Диаметр | 16 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 360 лм |
- Цена: 94 ₴



