
LED лампа TITANUM G45 6W E27 4100K
- В наличии
- Код: TLG4506274
52 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
Світлодіодна лампа TITANUM — високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначена для загального освітлення приміщень, торговельних залів і вітрин, промислових підприємств. Ідеальна для декоративного, місцевого і направленного освітлення. Використовується у всіх типах побутових світильників. Світлодіодна лампа TITANUM — доцільна заміна ламп розжарювання та люмінесцентних ламп. Дозволяє заощаджувати до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання і вимикання. Не містить шкідливих речовин. Строк придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
Особливості:
- Хороший показник енергоефективності
- Високий індекс передачі кольору
- Тривалий термін служби
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Захист від перепадів напруги
- Рівний світловий потік

Артикул: TLG4506274
- Категорія:Лампи
- Потужність:6 W
- Світловий потік:510 Lm
- Тип цоколя:Е 27
- Якість світла:> 80 Ra
- Формфактор:G45
- Колірна температура світла:4100К (біле світло)
- Гарантійний термін:1 рік
- Напруга:AC 175-250 V
- Частота:50/60 Hz
- Енергоефективність:85 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А+
- Кут розсіювання:210°
- Ресурс роботи:20000г
- Максимальна сила струму:45mA
- Коефіцієнт потужності:0.6
- Розміри:45mm х 78mm
- Вага:26г
- Матеріал корпусу:Алюміній-пластик
- Температурний режим:-25°С + 50°С
- Можливість зміни яскравості:Немає
- Штрих-код:4820118297514
| Основные | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Напряжение | 220 В |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Мощность | 6 Вт |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Цвет светодиода | Белый |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Форма лампочки | Шарик |
| Тип цоколя | Резьба |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 50 Вт |
| Угол свечения | 210 град. |
| Ток потребления | 45 мА |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Рабочее напряжение (В) | 175-265 |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Молочный |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 45 мм |
| Длина | 78 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 510 лм |
- Цена: 52 ₴



