
LED лампа VIDEX MR16еD 6W GU5.3 4100K дімерна
- Нет в наличии
- Код: VL-MR16еD-06534
147 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
LED лампи Videx добре підійдуть для підсвічування і виділення певних зон, але також можна використовувати і для загального освітлення. Це все залежить від дизайнерських та особистих смакових якостей споживача. Важливим є те, що лампи VIDEX дають якісне рівне світло без пульсацій і забезпечують хорошу передачу кольору, а термін служби лампи дозволить надовго забути про її заміну. Лампа дімерна (працює з регулятором напруги)
Особливості:
- З можливістю регулювання яскравості
- Хороший показник енергоефективності
- Високий індекс передачі кольору
- Тривалий термін служби
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Захист від перепадів напруги
- Регулюється напруга
- Рівний світловий потік

Артикул: VL-MR16еD-06534
- Категорія:Лампи
- Потужність:6 W
- Світловий потік:540 Lm
- Тип цоколя:GU5.3
- Якість світла:> 90 Ra
- Формфактор:MR16
- Колірна температура світла:4100К (біле світло)
- Гарантійний термін:2 роки
- Напруга:AC 175-250 V
- Частота:50/60 Hz
- Енергоефективність:90 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А+
- Кут розсіювання:120°
- Ресурс роботи:40000г
- Максимальна сила струму:45mA
- Коефіцієнт потужності:0.61
- Розміри:50mm х 48mm
- Вага:48г
- Матеріал корпусу:Алюміній-пластик
- Температурний режим:-25°С + 50°С
- Штрих-код:4820118297378
- Кількість у коробі:20шт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Рефлектор | Да |
| Форма лампочки | Груша |
| Цвет светодиода | Белый |
| Тип цоколя | Штырь |
| Цоколь | GU5.3 |
| Мощность | 6 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 55 Вт |
| Ток потребления | 45 мА |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Напряжение | 220 В |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Угол свечения | 120 град. |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 540 лм |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Рабочее положение | Вертикальное |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | videx |
| Цоколь лампи | GU 5.3 |
- Цена: 147 ₴



