Світлодіодна лампа VIDEX Filament — високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначена для загального освітлення приміщень, торговельних залів і вітрин, промислових підприємств. Ідеальна для декоративного, місцевого і направленного освітлення. Використовується у всіх типах побутових світильників. Світлодіодна лампа VIDEX Filament — доцільна заміна ламп розжарювання та люмінесцентних ламп. Дозволяє заощаджувати до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання і вимикання. Не містить шкідливих речовин. Строк придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
Особливості:
- Сумісна з вимикачами з підсвіткою
- Хороший показник енергоефективності
- Високий індекс передачі кольору
- Тривалий термін служби
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Захист від перепадів напруги
- Рівний світловий потік

Артикул: VL-A60FA-10272
- Потужність:10 W
- Світловий потік:1150 Lm
- Тип цоколя:Е 27
- Якість світла:> 90 Ra
- Особливості:Neoclassic (Filament)
- Формфактор:А60
- Колірна температура світла:2200K (тепле світло)
- Гарантійний термін:3 роки
- Торгова марка:VIDEX
- Категорія:Лампи
- Напруга:AC 198-242 V
- Частота:50/60 Hz
- Енергоефективність:115 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А+
- Кут розсіювання:360°
- Ресурс роботи:30000г
- Максимальна сила струму:90mA
- Коефіцієнт потужності:0.5
- Розміри:60mm х 105mm
- Матеріал корпусу:Скло
- Штрих-код:4820118299044
- Кількість у коробі:20шт
Цветовая температура (К) в сравнении с некоторыми источниками света:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение | 220 В |
| Срок службы ламп | 30000 час |
| Мощность | 10 Вт |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Минимальное рабочее напряжение | 198 В |
| Цвет светодиода | Белый |
| Максимальная цветовая температура | 2200 К |
| Цоколь | E27 |
| Рефлектор | Нет |
| Форма лампочки | Груша |
| Тип цоколя | Резьба |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 75 Вт |
| Угол свечения | 360 град. |
| Ток потребления | 90 мА |
| Минимальная цветовая температура | 2100 К |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал напыления | Золото |
| Цвет колбы лампочки | Прозрачный |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 60 мм |
| Длина | 105 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 1150 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | videx |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Световой поток, Lm | 800 |
| Энергоэф-ть, Lm/W: | 100 |
- Цена: 149,30 ₴






