Світлодіодна лампа VIDEX Filament — високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначена для загального освітлення приміщень, торговельних залів і вітрин, промислових підприємств. Ідеальна для декоративного, місцевого і направленного освітлення. Використовується у всіх типах побутових світильників. Світлодіодна лампа VIDEX Filament — доцільна заміна ламп розжарювання та люмінесцентних ламп. Дозволяє заощаджувати до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання і вимикання. Не містить шкідливих речовин. Строк придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
Особливості:
- Сумісна з вимикачами з підсвіткою
- Хороший показник енергоефективності
- Високий індекс передачі кольору
- Тривалий термін служби
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Захист від перепадів напруги
- Рівний світловий потік
Артикул: VL-C37FA-06142
- Потужність:6 W
- Світловий потік:750 Lm
- Тип цоколя:E 14
- Якість світла:> 90 Ra
- Особливості:Neoclassic (Filament)
- Формфактор:С37
- Колірна температура світла:2200K (тепле світло)
- Гарантійний термін:3 роки
- Торгова марка:VIDEX
- Категорія:Лампи
- Напруга:AC 198-242 V
- Частота:50/60 Hz
- Енергоефективність:125 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А++
- Кут розсіювання:360°
- Ресурс роботи:40000г
- Максимальна сила струму:55mA
- Коефіцієнт потужності:0.5
- Розміри:35mm x 98mm
- Штрих-код:4820118299075
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Форма лампочки | Свеча |
| Тип цоколя | Резьба |
| Мощность | 6 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 55 Вт |
| Цоколь | E14 |
| Минимальное рабочее напряжение | 198 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 242 В |
| Напряжение | 220 В |
| Угол свечения | 360 град. |
| Максимальная цветовая температура | 2200 К |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Цвет светодиода | Белый |
| Срок службы ламп | 30000 час |
| Ток потребления | 55 мА |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Минимальная цветовая температура | 2100 К |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 98 мм |
| Диаметр | 35 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 750 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | videx |
| Энергоэфективность Lm/W: | 90 |
| Световой поток, Lm: | 540 |
- Цена: 103 ₴







