влевовправо

LED вуличний ліхтар VIDEX (поворотний) 100W 5000K Сірий
- Нет в наличии
- Код: VL-SLE14-1005
3 218,40 ₴
+380 (67) 979-41-03
Kyivstar Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Світлодіодні вуличні ліхтарі VIDEX є альтернативною заміною вуличних ліхтарів під газорозрядні лампи. Стильний корпус і архітектурна елегантність цих ліхтарів,дозволяють їм гармонійно виглядати в будь - якому оточенні. Корпус ліхтаря виконаний з алюмінієвого сплаву і покритий порошковою фарбою. Висота розміщення 4-12 метрів. Ліхтарі призначені для освітлення вулиць, шосе, площ, стоянок, автомагістралей, інших відкритих територій промислових зон.
Встановлюється на стовп.
Захищений від проникнення пилу і вологи, має антивандальне скло, що попереджає механічні пошкодження.
Артикул: VL-SLE14-1005
- Потужність:100 W
- Світловий потік:10000 Lm
- Якість світла:> 80 Ra
- Колірна температура світла:5000K (денне світло)
- Гарантійний термін:2 роки
- Торгова марка:VIDEX
- Категорія:Вуличні ліхтарі
- Напруга:AC 180-265 V
- Частота:50/60 Hz
- Енергоефективність:100 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А+
- Кут розсіювання:130°*90°
- Ресурс роботи:30000г
- Коефіцієнт потужності:0.9
- Розміри:565mm x 189mm x 95mm диаметр 54mm
- Вага:1460г
- Матеріал корпусу:Алюміній
- Клас захисту, IP:65
- Робоча температура:-30°C ~ +50°С
- Сила струму:500mA
- Штрих-код:4820118299358

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 100 Вт |
| Световой поток | 10000 лм |
| Напряжение | 220 В |
| Степень защиты IP | 65 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Серый |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Способ освещения | Заливающее освещение |
| Цветовая температура | 5000K |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 |
| Срок службы ламп | 25000 |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 |
| Цвет светодиода | Белый |
| Максимальная цветовая температура | 5100 |
| Рефлектор | True |
| Форма лампочки | Линейная |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 150 |
| Угол свечения | 120 |
| Минимальная цветовая температура | 5000 |
| Дополнительные характеристики | |
| Угол излучения света | 130 град. |
| Минимальная рабочая температура | -30 град. |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Color Rendering Index | > 80 |
| Угол светового потока | 120 градусов |
| Состояние | Новое |
- Цена: 3 218,40 ₴




