
КГМ 24-150 Лампа (галогенова) кварцова. Тип цоколя: G6,35
- Нет в наличии
- Код: КГМ 24-150
51,40 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)


опис:
Галогенна (галогенова) кварцова малогабаритна лампа КГМ 24-150.
Ця мініатюрна лампа є високоинтенсивним джерелом світла і застосовується в медтехніці самого різного призначення, наприклад, в лабораторному устаткуванні.
Лампа КГМ 24-150 відрізняється стабільністю світлового потоку, малими розмірами і масою, лампа надійна і малочутлива до перепаду температур, дозволяє зменшити гарабітам приладів, в яких вона використовується. Лампа КГМ 24 150 представляє собою трубчасту лампу постійного струму (анод-катод), з колбою з кварцового скла.
Лампа КГМ 24-150 може застосовуватися в оптичних приладах, фототехніку, професійному світловому обладнанні, презентаційному обладнанні, проекторах, кінопроекційному і діапроекціонном обладнанні.
Зарубіжний аналог лампи КГМ 24-150 - лампа Osram 64640, обидві лампи взаємозамінні.
Як і всі галогенні лампи, лампу КГМ 24-150 необхідно встановлювати в бавовняних рукавичках, без дотику безпосередньо з пальцями, так як навіть слабкі жирові плями вкорочують термін служби лампи.
У разі, якщо при установці Ви доторкнулися до лампи, потрібно протерти її спиртом або ацетоном.
Технічні характеристики:
Напруга на лампі: 24 В
Потужність: 150 Вт
Світловий потік 4500 Лм
Середня тривалість горіння: 50 год
Довжина: 44 мм
Діаметр: 11 мм
Тип цоколя: G6,35

| Основные | |
|---|---|
| Тип лампы | Галогенная |
| Рефлектор | Нет |
| Форма лампочки | Капсула |
| Тип цоколя | Штырь |
| Мощность | 150 Вт |
| Цоколь | G6.35 |
| Напряжение | 24 В |
| Максимальная цветовая температура | 2200 К |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Минимальная цветовая температура | 2000 К |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 44 мм |
| Диаметр трубки | 11 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 4500 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Световой поток, Lm: | 80 |
| Угол светового потока | 210 градусов |
| Цоколь лампи | G4 |
- Цена: 51,40 ₴



