влевовправо

LED панель VIDEX 40W 6200K Антиблікова (UGR<19)
- Под заказ
- Код: VL-PU406W
Отправка с 12 мая 2026826 ₴
+380 (67) 979-41-03
Kyivstar Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Панель VIDEX є джерелом більш якісного освітлення і споживає набагато менше електроенергії. Світлодіодні панелі - оптимальний спосіб освітлення великих офісних, торговельних та інших приміщень. Легко розміщуються в підвісні стелі, рівномірно освітлюючи великі площі. Вони не спотворюють сприйняття кольорів, легко монтуються. Мають сучасний дизайн і відтворюють приємне рівномірне світло. Всі світильники відрізняються своєю екологічністю.
URG - Показник дискомфорту світла.
Панель залишає менше відблисків на моніторах комп'ютерів та інших відбиваючих поверхнях.
URG<19 - світло м'яке і рівне.
Не викликає подразнення та втоми очей.

|
Артикул: VL-PU406W
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Рефлектор | Да |
| Мощность | 40 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 400 Вт |
| Минимальное рабочее напряжение | 198 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 242 В |
| Напряжение | 220 В |
| Угол свечения | 160 град. |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Срок службы ламп | 30000 час |
| Ток потребления | 180 мА |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 3600 лм |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | videx |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Color Rendering Index | > 80 |
| B-LO-0727 | Белый нейтральный |
| Регулировка яркости | нет |
| Одобрены международными сертификатами качества | CE, ROHS |
| ON/OFF times | >20,000 |
| Warm Up Time | Instant Full Light |
- Цена: 826 ₴
- Способ упаковки: В коробке 5шт.





