влевовправо

LED світильник трековий VIDEX 20W 4100K білий
- Под заказ
- Код: VL-TR04-204W
Отправка с 12 мая 2026859,90 ₴
+380 (67) 979-41-03
Kyivstar Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ідеальне рішення для акцентованого освітлення та незамінний атрибут сучасного інтер'єру та торговельних площ.
Завдяки трековим світильникам можна вигідно підкреслити певні деталі будь-якої композиції. Особливістю трекових
світильників VIDEX є високий показник індексу передачі кольору. Максимально чітке відображення природних кольорів
предметів,які освітлюються даними світильниками.


Артикул: VL-TR04-204W
- Потужність:20 W
- Світловий потік:1600 Lm
- Якість світла:> 90 Ra
- Колірна температура світла:4100К (біле світло)
- Гарантійний термін:2 роки
- Торгова марка:VIDEX
- Категорія:Трекові світильники
- Напруга:AC 100-265 V
- Енергоефективність:80 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А+
- Кут розсіювання:36°
- Ресурс роботи:30000г
- Габаритні розміри:66мм х 156мм х 170мм
- Штрих-код:4820118299402
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Рефлектор | Да |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Форма лампочки | Цилиндрическая |
| Мощность | 10 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 100 Вт |
| Минимальное рабочее напряжение | 100 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 265 В |
| Напряжение | 220 В |
| Угол свечения | 36 град. |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Цвет светодиода | Белый |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 2400 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | Белый |
- Цена: 859,90 ₴
- Способ упаковки: Кількість в коробі шт:50




