влевовправо

LED прожектор VIDEX 10W 5000K
- В наличии 1 ед.
- Код: VL-Fe105W
270,50 ₴
+380 (67) 979-41-03
Kyivstar Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодний прожектор Videx- високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну
потужність з першої секунди роботи. Призначений для загального і декоративного освітлення архітектурних об'єктів,
торгових площ, рекламних щитів, створення світлових ефектів, освітлення відкритих територій приватних садиб і
промислових підприємств. Світлодіодний прожектор Videx- екологічна і економічна заміна ламп розжарювання і
люмінесцентних ламп. Дозволяє економити до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до
навантажень під час включення і виключення. Не містить шкідливих речовин.


Артикул: VL-Fe105W
- Потужність:10 W
- Світловий потік:900 Lm
- Якість світла:> 80 Ra
- Колірна температура світла:5000K (денне світло)
- Гарантійний термін:2 роки
- Торгова марка:VIDEX
- Категорія:Прожектори
- Напруга:AC 175-250 V
- Частота:50/60 Hz
- Енергоефективність:90 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А+
- Кут розсіювання:120°
- Ресурс роботи:30000г
- Максимальна сила струму:50mA
- Коефіцієнт потужності:0.9
- Розміри:115mm x 135mm x 35mm
- Вага:290г
- Матеріал корпусу:Алюміній-полікарбонат
- Клас захисту, IP:65
- Робоча температура:-30°C ~ + 50°С
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Прожектор |
| Применение освещения | Для наружного освещения зданий, Для ЖКХ, Для освещения ландшафтов, Для освещения улиц, парков, Для освещения парковок |
| Тип освещения по мобильности | Стационарное |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Цвет свечения | Белый |
| Мощность | 10 Вт |
| Световой поток | 900 лм |
| Напряжение | 220 В |
| Способ освещения | Заливающее освещение |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Степень защиты IP | 44 |
| Тип питания | Сеть |
| Цвет корпуса | Белый |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цветовая температура | 5000K |
| Источник света | Диоды |
| Дополнительные характеристики | |
| Угол излучения света | 120 град. |
| Датчик движения | Да |
| Размеры | |
| Длина | 115 см |
| Высота | 114 см |
| Ширина | 27 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | videx |
| Категория качества | - A Премиум |
| Гарантия | 1 год |
| Диапазон вх. напряжение В: | 175-250 |
- Цена: 270,50 ₴



