влевовправо

LED прожектор PREMIUM VIDEX F2 100W 5000K
- Под заказ
- Код: VL-F2-1005G
Отправка с 28 апреля 20262 439,50 ₴
+380 (67) 979-41-03
Kyivstar Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодний прожектор Videx- високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначений для загального і декоративного освітлення архітектурних об'єктів, торгових площ, рекламних щитів, створення світлових ефектів, освітлення відкритих територій приватних садиб і
промислових підприємств. Світлодіодний прожектор Videx- екологічна і економічна заміна ламп розжарювання і люмінесцентних ламп. Дозволяє економити до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час включення і виключення. Не містить шкідливих речовин.

Артикул: VL-F2-1005G
- Потужність:100 W
- Світловий потік:13000 Lm
- Якість світла:> 80 Ra
- Колірна температура світла:5000K (денне світло)
- Гарантійний термін:3 роки
- Торгова марка:VIDEX
- Напруга:AC 100-240 V
- Частота:50/60 Hz
- Енергоефективність:130 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А+
- Кут розсіювання:90°
- Ресурс роботи:50000г
- Максимальна сила струму:470mA
- Коефіцієнт потужності:0.95
- Розміри:280mm x 257mm x 31mm
- Вага:1300г
- Матеріал корпусу:Алюміній
- Клас захисту, IP:65
- Робоча температура:-30°C ~ +50°С
- Штрих-код:4820118299648
- Кількість у коробі:20шт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Прожектор |
| Состояние | Новое |
| Применение освещения | Для наружного освещения зданий, Для ЖКХ, Для освещения ландшафтов, Для освещения улиц, парков, Для освещения парковок |
| Тип освещения по мобильности | Стационарное |
| Способ освещения | Заливающее освещение |
| Цвет свечения | Белый |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Цвет корпуса | Светло-серый |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 100 Вт |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Световой поток | 13000 лм |
| Тип питания | Сеть |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Срок службы | 3 лет |
| Степень защиты IP | 65 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цветовая температура | 5000K |
| Источник света | Диоды |
| Размеры | |
| Длина | 133 см |
| Высота | 84 см |
| Ширина | 36 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Защитная решетка | Нет |
| Взрывозащищенный корпус | Нет |
| Пылевлагозащищенная крышка | Да |
| Угол излучения света | 90 град. |
| Индекс цветопередачи, не менее | 75 |
| Датчик движения | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Категория качества | - В стандарт |
| Гарантия | 1 год |
| Диапазон вх. напряжение В: | 220-240 |
- Цена: 2 439,50 ₴
- Способ упаковки: Количество в коробке шт:20



