
LED прожектор VIDEX F2e 50W 5000K
- Под заказ
- Код: VL-F2e-505W
Отправка с 28 апреля 2026793 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
LED прожектор VIDEX 50W 5000K - високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Світлодіодний прожектор Videx- екологічна і економічна заміна ламп розжарювання і люмінесцентних ламп. Цей прожектор можливо використовувати для освітлення і підсвічування рекламних вивісок, конструкцій, автостоянок, гаражів, зовнішнього підсвічування будівель і споруд, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів, створення світлових ефектів. Його розміри становлять усього 223х160х26мм.
Корпус LED прожектора чудово протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Клас захисту IP65 і високий захист від ударів IK08. Спеціальне захисне покриття збереже прожектор від подряпин під час монтажу або інших неприємностей у процесі експлуатації.
Сила світлового потоку-100Лм/В, а сумарний світловий потік прожектора становить 5000Лм.
Дозволяє економити до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання та вимикання (100 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Гарантія - 2 роки! Не містить шкідливих речовин.

Артикул: VL-F2e-505W
- Категорія:Прожектори
- Колірна температура світла:5000K (денне світло)
- Якість світла:Ra > 80
- Напруга:AC 180-265 V
- Потужність:50 W
- Частота:50/60 Hz
- Енергоефективність:100 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А+
- Світловий потік:5000 Lm
- Максимальна сила струму:250mA
- Кут розсіювання:90°
- Коефіцієнт потужності:0.90
- Ресурс роботи:30000г
- Розміри:223mm х 160mm х 26mm
- Робоча температура:-30°C ~ + 50°С
- Кількість у коробі:20шт
- Клас захисту, IP:65
- Гарантійний термін:2 роки
- Матеріали:Алюміній
- Вага:650г
- Штрих-код:4820246480390
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Прожектор |
| Состояние | Новое |
| Применение освещения | Для наружного освещения зданий, Для ЖКХ, Для освещения ландшафтов, Для освещения улиц, парков, Для освещения парковок |
| Тип освещения по мобильности | Стационарное |
| Способ освещения | Заливающее освещение |
| Цвет свечения | Белый |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Цвет корпуса | Светло-серый |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 50 Вт |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Световой поток | 5000 лм |
| Тип питания | Сеть |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Степень защиты IP | 65 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цветовая температура | 5000K |
| Источник света | Диоды |
| Размеры | |
| Длина | 133 см |
| Высота | 84 см |
| Ширина | 36 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Защитная решетка | Нет |
| Взрывозащищенный корпус | Нет |
| Пылевлагозащищенная крышка | Да |
| Угол излучения света | 120 град. |
| Индекс цветопередачи, не менее | 75 |
| Датчик движения | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Категория качества | - В стандарт |
| Гарантия | 1 год |
| Диапазон вх. напряжение В: | 220-240 |
- Цена: 793 ₴
- Способ упаковки: Количество в коробке шт:20





