LED лампи Videx призначені для врізних, точкових або меблевих світильників. Серія Filament - безмежні
можливості для реалізації Ваших індивідуальних ідей облаштування затишних, неординарних та неповторних
інтер'єрів. Добре підійдуть для підсвічування і виділення певних зон, але також можна використовувати і
для загального освітлення.Тут уже все залежить від дизайнерських та особистих смакових якостей споживача.
Важливим є те, що лампи VIDEX дають якісний рівний світло без пульсацій і забезпечують хорошу передачу кольору,
а термін служби лампи дозволить надовго забути про її заміну. Лампа дімерна (працює з регулятором напруги)
- Хороший показник енергоефективності
- Високий індекс передачі кольору
- Тривалий термін служби
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Захист від перепадів напруги
- Регулюється напруга
- Рівний світловий потік

Артикул:VL-G95FAD-07272
- Категорія:Лампи
- Колірна температура світла:2200K (тепле світло)
- Якість світла:Ra > 90
- Тип цоколя:Е 27
- Особливості:Filament
- Формфактор:G95
- Напруга:AC 198-242 V
- Потужність:7W
- Частота:50/60 Hz
- Енергоефективність:100 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А+
- Світловий потік:700 Lm
- Максимальна сила струму:55mA
- Кут розсіювання:360°
- Коефіцієнт потужності:0.57
- Ресурс роботи:40000г
- Розміри:95mm х 136mm
- Робоча температура:-25°C ~ + 50°С
- Кількість у коробі:20шт
- Гарантійний термін:3 роки
- Матеріали:Скло
- Вага:70г
- Штрих-код:4820118293813
Цветовая температура (К) в сравнении с некоторыми источниками света:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Рефлектор | Нет |
| Форма лампочки | Груша |
| Цвет светодиода | Белый |
| Тип цоколя | Резьба |
| Цоколь | E27 |
| Мощность | 7 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 60 Вт |
| Ток потребления | 67 мА |
| Минимальное рабочее напряжение | 198 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Напряжение | 220 В |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Минимальная цветовая температура | 2100 К |
| Максимальная цветовая температура | 2200 К |
| Угол свечения | 360 град. |
| Срок службы ламп | 30000 час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 700 лм |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 136 мм |
| Диаметр | 95 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | videx |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Световой поток, Lm | 800 |
| Энергоэф-ть, Lm/W: | 100 |
- Цена: 279,90 ₴







Отправка с 29 апреля 2026