Filament - безмежні можливості для реалізації Ваших індивідуальних ідей облаштування
затишних, неординарних та неповторних інтер'єрів. Добре підійдуть для підсвічування і
виділення певних зон, але також можна використовувати і для загального освітлення.Тут
вже все залежить від дизайнерських та особистих смакових якостей споживача. Важливим є
те, що лампи VIDEX дають якісний рівний світло без пульсацій і забезпечують хорошу передачу
кольору, а термін служби лампи дозволить надовго забути про її заміну.
- Хороший показник енергоефективності
- Високий індекс передачі кольору
- Тривалий термін служби
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Захист від перепадів напруги
- Регулюється напруга
- Рівний світловий потік
Артикул: VL-G45F-06273
- Потужність:6 W
- Світловий потік:880 Lm
- Тип цоколя:Е 27
- Якість світла:> 90 Ra
- Особливості:Neoclassic (Filament)
- Торгова марка:VIDEX
- Гарантійний термін:3 роки
- Формфактор:G45
- Колірна температура світла:3000К (тепле світло)
- Напруга:AC 198-242 V
- Частота:50/60 Hz
- Енергоефективність:147 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А++
- Кут розсіювання:360°
- Ресурс роботи:40000г
- Максимальна сила струму:55mA
- Коефіцієнт потужності:0.5
- Розміри:45mm х 72mm
- Штрих-код:4820118299051
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Форма лампочки | Свеча |
| Тип цоколя | Резьба |
| Мощность | 4 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 40 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Минимальное рабочее напряжение | 198 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 242 В |
| Напряжение | 220 В |
| Угол свечения | 360 град. |
| Максимальная цветовая температура | 3000 К |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Цвет светодиода | Белый |
| Срок службы ламп | 30000 час |
| Ток потребления | 40 мА |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Минимальная цветовая температура | 2900 К |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 100 мм |
| Диаметр | 35 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 440 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | videx |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Световой поток, Lm: | 440 |
| Энергоэфективность Lm/W: | 110 |
| Цоколь лампи | G4 |
- Цена: 109,60 ₴






Отправка с 11 мая 2026
