влевовправо

47mkf - 50v JAMICON <TK> 6.3*11 105°C конденсатор електролітичний
- В наявності
- Код: 47-50 TK 6.3-11
2,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
+380 (67) 979-41-03
Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
47kf ― 50v JAMICON 6.3*11 105°C
Зображення слугують тільки для ознайомлення
Див. специфікації продукту
Підходить для використання в імпульсних джерелах живлення, материнських платах, фільтрах захисту від перешкод, адаптерах, зарядних пристроях тощо.
| Розміри (Øдіаметр * Висота), мм: | 6.3 * 11 |
| Об'єм, мл: | |
| Вага, г: | |
| Тип клем: | радіальні висновки |
| Місткість: | 47 mkf |
| Номінальна напруга: | 50 В |
| Максимальна напруга: | |
| Максимальна пікова напруга: | |
| Максимальна робоча температура: | 105°C |
| Мінімальна робоча температура: | -25°C |
| Додаткові дані: |
висока надійність;
стійкий до великих пульсацій струму;
|
| Сфера застосування: | підходить для згладжувальних фільтрів, для інверторів загального застосування та ланцюгів керування |
| Заводське паковання: | 300 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jamicon |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Ємність конденсатору | 47 мкФ |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Мінімальний допуск емкості | 5 % |
| Тип ємності | Постійна |
| Номінальна робоча напруга | 50 В |
| Висота | 11 мм |
| Діаметр | 6.3 мм |
| Максимальна робоча температура | 105 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Data sheet | Завантажити PDF в специфікації |
| Інтервал робочих температур | -40~ +105 C |
- Ціна: 2,80 ₴
- Спосіб упаковки: 300 шт.



