
Комплект ламп світлодіодних стандартних B60 PA10S 12W E27 4000K 175-250V алюмопл. корп. 3шт. 18-0184
- Под заказ
- Код: 18-0184
Отправка с 09 июня 2026253,30 ₴/упаковка
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)

Комплект ламп світлодіодних стандартних.
Світлодіодна лампа класичної грушеподібної форми в алюмопластиковому корпусі з опаловим розсіювачем. Має світлову віддачу понад 90 лм/Вт. Призначена для використання у світильниках загального освітлення. В електромережу напругою 220В підключається без додаткових пристроїв.
В лампі використовуються чіпи Samsung.
Переваги:
- тривалий термін служби, що у 30 разів більше, ніж у ламп розжарення;
- низьке енергоспоживання - у 8 разів економніша за лампу розжарення та у 2 рази – за люмінесцентну;
- випромінює комфортне світло з якісною передачею кольору (Ra>80);
- світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення (175-250В).
Примітка:
- лампа не призначена для роботи з електронним димером;
- не дозволяється використовувати лампу у світильниках із закритими плафонами.
Артикул:18-0184
Група:Лампи
Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED)
Ознака:Стандартні
Модель:PA10S
Потужність Вт:12
Колірна температура:4000
Тип цоколя:E27
Світловий потік lm:1070
Напруга В:175-250
Тип колби:Стандартна
Колір скла:Опаловий
Тип світлодіодаSMD Samsung
Кут розсіювання град:250
Термін служби ч:20000
Виробник:ELM
EAN:4895127227999
Кількість в коробі шт:90
A mm:112
B mm:60
Цветовая температура (К) в сравнении с некоторыми источниками света:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELM |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение | 220 В |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Мощность | 10 Вт |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Цвет светодиода | Белый |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Цоколь | E27 |
| Рефлектор | Нет |
| Форма лампочки | Груша |
| Тип цоколя | Резьба |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 75 Вт |
| Угол свечения | 250 град. |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 60 мм |
| Длина | 108 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 1070 лм |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Световой поток, Lm | 950 |
| Энергоэф-ть, Lm/W: | 95 |
- Цена: 253,30 ₴/упаковка




