LED лампа VIDEX G95e 15W E27 3000K - високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначена для всіх типів побутових світильників, підходить для загального освітлення приміщень, торгових залів і вітрин, промислових підприємств. Ідеальна для декоративного, місцевого та спрямованого освітлення. Світлодіодні лампи покращують якість штучного освітлення, а також допомагають економити на комунальних платежах. Завдяки мінімальному спотворенню природних кольорів, якісному світла, різноманітності моделей і малому енергоспоживанню - світлодіодні лампи стали головним джерелом світла у всіх сферах людської діяльності.
Особливості
- Енергоефективність освітлення 90% (A +).
- Захист від стрибків напруги в діапазоні від 175 до 250В.
- Рівномірне яскраве освітлення без мерехтінь, функція миттєвого включення і відсутність ультрафіолетового випромінювання.
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Величезний ресурс роботи - 40 000 годин (що дорівнює щоденній, 12-ти годинній роботі протягом дев'яти років.) Гарантія 2 роки.
- Сумісна з вимикачами з підсвічуванням
Енергозберігаючі LED лампочки в 10 разів економніше ламп розжарювання і мають високу світловіддачу (103Лм/Вт). Світловий потік - 1550Лм.
Комфортне для очей світло, не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан, завдяки природній передачі кольорів (>90Ra) і відсутності ультрафіолетового випромінювання. Тепле світло (3000К), створює комфортне освітлення. Надійний драйвер, встановлений в лампі, значно збільшує термін служби, прибирає мерехтіння і захищає лампочку від стрибків в електромережі. Лампа світить м'яко, без різких тіней, кут розсіювання - 270°.
До складу цієї лампи не входить ртуть та інші шкідливі речовини. Термін придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.

Артикул: VL-G95e-15273
- Потужність:15 W
- Світловий потік:1550 Lm
- Тип цоколя:Е 27
- Якість світла:> 90 Ra
- Формфактор:G95
- Колірна температура світла:3000К (тепле світло)
- Гарантійний термін:2 роки
- Торгова марка:VIDEX
- Категорія:Лампи
- Напруга:AC 175-250 V
- Частота:50/60 Hz
- Енергоефективність:103 Lm/W
- Кут розсіювання:270°
- Ресурс роботи:40000г
- Максимальна сила струму:115mA
- Коефіцієнт потужності:0.61
- Розміри:95mm х 142mm
- Вага:165г
- Матеріал корпусу:Алюміній-пластик
- Температурний режим:-25°С + 50°С
- Можливість зміни яскравості:Немає
- Штрих-код:4820118298054
Цветовая температура (К) в сравнении с некоторыми источниками света:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Рефлектор | Нет |
| Форма лампочки | Груша |
| Цвет светодиода | Белый |
| Тип цоколя | Резьба |
| Цоколь | E27 |
| Мощность | 15 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 120 Вт |
| Ток потребления | 115 мА |
| Минимальное рабочее напряжение | 198 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Напряжение | 220 В |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Минимальная цветовая температура | 3000 К |
| Максимальная цветовая температура | 3000 К |
| Угол свечения | 270 град. |
| Срок службы ламп | 30000 час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 1550 лм |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 142 мм |
| Диаметр | 95 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | videx |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Световой поток, Lm | 800 |
| Энергоэф-ть, Lm/W: | 100 |
- Цена: 256,50 ₴





