
Світлодіодна куля LB-32 7W E14 3000K алюмопластиковий корп. A-LB-1862
- Под заказ
- Код: A-LB-1862
Отправка с 12 мая 2026102,80 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
Лампа світлодіодна куля LB-32 7W E14 3000K алюмопластиковий корп. A-LB-1862

Нова найефективніша лінійка світлодіодних ламп зі світловіддачею 90лм/Вт. Використання таких ламп дасть більший економічний ефект в порівнянні зі стандартними світлодіодними лампами, а висока якість їх світла та зовнішня привабливість прикрасить будь-який інтер'єр.
Світлодіодна лампа з матовою колбою сферичної форми оснащена вбудованим стабілізованим джерелом живлення. До електромережі напругою 220В підключається без додаткових пристроїв. Використовується у світильниках загального призначення, в люстрах та для декоративної підсвітки.
Переваги:
- володіє збільшеним терміном служби, який в 30 раз більше, ніж у ламп розжарювання;
- у 8 раз економічні за лампи розжарювання та у 2 рази – люмінесцентних ламп;
- випромінює біле світло з добрим кольоровідтворюванням (Ra>80);
- світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення (175-250В).
Примітка: лампа не призначена для роботи з електронним димером.
|
Артикул:A-LB-1862 Група:Лампи Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED) Ознака:Сферичні Модель:LB-32 Потужність Вт:7 Колірна температура:3000 Тип цоколя:E14 Світловий потік lm:630 Напруга В:175-250 Тип світлодіодаSMD Кут розсіювання град:230 Тип колби:Кулеподібна Колір скла:Опаловий Термін служби ч:25000 Виробник:ELECTRUM Кількість в коробі шт:100 A mm:80 B mm:45 |
| Основные | |
|---|---|
| Напряжение | 220 В |
| Цоколь | E14 |
| Форма лампочки | Сферическая |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Рефлектор | Нет |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Мощность | 7 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 60 Вт |
| Минимальная цветовая температура | 3100 К |
| Тип цоколя | Резьба |
| Угол свечения | 160 град. |
| Максимальная цветовая температура | 3000 К |
| Производитель | Electrum |
| Цвет светодиода | Белый |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 630 лм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 80 мм |
| Диаметр | 45 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
- Цена: 102,80 ₴
- Способ упаковки: ящик 50шт




