
Лампа світлодіодна рефлекторна R50 LR-9 6W E14 3000K алюмопл. корп. A-LR-1905
- Под заказ
- Код: A-LR-1905
Отправка с 11 мая 2026106,80 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
Лампа світлодіодна рефлекторна R50 LR-9 6W E14 3000K алюмопл. корп. A-LR-1905

Світлодіодна лампа грибовидної формы з опаловим розсіювачем, володіє світловіддачею більше 93 лм/Вт. В електромережу напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв. призначена для використання у вбудованих світильниках для підсвітки елементів інтерьєру та в світильниках місцевого та загального освітлення.
Переваги:
- володіє збільшеним терміном служби, який в 30 раз більше, ніж у ламп розжарювання;
- в 8 раз экономічніше ламп розжарювання та 2 рази – люмінесцентних ламп;
- випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80);
- світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення(175-250В).
Примітка: лампа не призначена для роботы з електронним диммером.
Артикул: A-LR-1905
Група: Лампи
Підгрупа: Лампи світлодіодні (LED)
Ознака: Рефлекторні
Модель: LR-9
Потужність Вт: 6
Колірна температура: 3000
Тип цоколя: E14
Світловий потік lm: 560
Напруга В: 175-250
Тип колби: Рефлекторна
Колір скла: Опаловий
Тип світлодіода SMD
Кут розсіювання град: 120
Термін служби год:2 5000
Виробник: ELECTRUM
EAN: 4895127222826
Кількість в коробі шт: 100
A mm: 86
B mm: 50
| Основные | |
|---|---|
| Напряжение | 220 В |
| Форма лампочки | Груша |
| Срок службы ламп | 25000 час |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Рефлектор | Да |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Мощность | 6 Вт |
| Цоколь | E14 |
| Минимальная цветовая температура | 3000 К |
| Тип цоколя | Резьба |
| Угол свечения | 120 град. |
| Производитель | Electrum |
| Максимальная цветовая температура | 3100 К |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 50 Вт |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 560 лм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 86 мм |
| Диаметр | 50 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Молочный |
| Рабочее положение | Вертикальное |
| Пользовательские характеристики | |
| A-LR-1669 | 4000K нейтральный |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| A-LR-1668 | 2700K теплый |
| ON/OFF times | >20,000 |
- Цена: 106,80 ₴
- Способ упаковки: ящик 100шт



