
LED прожектор VIDEX F2e 30W 5000K з датчиком руху та освітленості
- Под заказ
- Код: VL-F2e305W-S
Отправка с 10 мая 2026979,50 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
LED прожектор VIDEX 30W 5000K з датчиком руху та освітленості - високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Світлодіодний прожектор Videx- екологічна і економічна заміна ламп розжарювання і люмінесцентних ламп. Цей прожектор можливо використовувати для освітлення і підсвічування рекламних вивісок, конструкцій, автостоянок, гаражів, зовнішнього підсвічування будівель і споруд, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів, створення світлових ефектів. Його розміри становлять усього 177x180x54мм.
Корпус LED прожектора чудово протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Клас захисту IP65 і високий захист від ударів IK08. Спеціальне захисне покриття збереже прожектор від подряпин під час монтажу або інших неприємностей у процесі експлуатації.
Сила світлового потоку-100Лм/В, а сумарний світловий потік прожектора становить 3000Лм.
Регульований тепловий дтчик руху та освітленості:
-Дистанція виявлення - 2-8м (за температури <24°C)
-Кут виявлення - 120°
-Час затримки (проміжок часу від моменту спрацювання датчика до моменту автоматичного вимкнення світла у разі відсутності теплового об'єкту у зоні виявлення) - від 10с до 7хв.
-Поріг спрацювання датчика освітленості регульований від 10 Лк (Люкс) до 2000 Лк (Люкс). Працює < 10Лк < Не працює.
Дозволяє економити до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання та вимикання (100 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Гарантія - 2 роки! Наявність повноцінного драйвера. Не містить шкідливих речовин.

-
Артикул: VL-F2e305W-S
- Категорія:Прожектори
- Потужність:30 W
- Світловий потік:3000 Lm
- Якість світла:Ra > 80
- Особливості:З датчиком руху та освітленості
- Колірна температура світла:5000K (денне світло)
- Гарантійний термін:2 роки
- Матеріали :Алюміній
- Напруга:AC 180-265 V
- Частота:50/60 Hz
- Енергоефективність:100 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А+
- Кут розсіювання:90°
- Ресурс роботи:30000г
- Максимальна сила струму:150mA
- Коефіцієнт потужності:0.90
- Клас захисту, IP:65
- Робоча температура:-25°C ~ + 40°С
- Розміри:177mm x 180mm x 54mm
- Вага:440г
- Штрих-код:4820246480413
- Кількість у коробі:20шт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Прожектор |
| Применение освещения | Для наружного освещения зданий, Для ЖКХ, Для освещения ландшафтов, Для освещения улиц, парков, Для освещения парковок |
| Тип освещения по мобильности | Стационарное |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Цвет свечения | Белый |
| Мощность | 30 Вт |
| Световой поток | 2700 лм |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Напряжение | 220 В |
| Способ освещения | Заливающее освещение |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Степень защиты IP | 44 |
| Тип питания | Сеть |
| Цвет корпуса | Белый |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Угол излучения света | 120 град. |
| Датчик движения | Да |
| Размеры | |
| Длина | 180 см |
| Высота | 180 см |
| Ширина | 40 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | videx |
| Категория качества | - A Премиум |
| Гарантия | 1 год |
| Диапазон вх. напряжение В: | 175-250 |
- Цена: 979,50 ₴
- Способ упаковки: Количество в коробке шт:20






