
Лампа світлодіодна MR-16 LR-10 5W GU5,3 4000K алюмопл. корп. A-LR-1433
- Под заказ
- Код: A-LR-1433
Отправка с 09 июня 202693,80 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА MR-16 LR-10 5W GU5,3 4000K АЛЮМОПЛ. КОРП. A-LR-1433

Нова найеффективніша лінійка світлодіодних ламп з світловіддачею 90-100лм/вт. Використання таких ламп дасть більший экономічний еффект в порівнянні з стандартними світлодіодними лампами, а висока якість їх світла та зовнішняи внешняя привабливість прикрасить будь-який інтер'єр.
Рефлекторні світлодіодні лампи використовуються в світильниках місцевого освітлення та в точкових вбудованих світильниках. Сфера використання – освітлення робочих місць та підсвітка елементів інтер'єру житлових та офісних приміщень.
В електромережу напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв.
Переваги:
- володіє збільшеним терміном служби, який в 30 раз більше, ніж у ламп розжарювання;
- в 8 раз экономічніше ламп розжарювання та 2 рази – люмінесцентних ламп;
- випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80);
- світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення.
Примітка: лампа не призначена для роботи з електронним диммером.
|
Артикул:A-LR-1433 Група:Лампи Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED) Ознака:MR16 Модель:LR-10 Потужність Вт:5 Колірна температура:4000 Тип цоколя:GU5,3 Світловий потік lm:450 Напруга В:175-250 Тип світлодіодаSMD Кут розсіювання град:120 Тип колби:Рефлекторна Колір скла:Опаловий Термін служби ч:25000 Виробник:ELECTRUM EAN:4895127211417 Кількість в коробі шт:50 A mm:53 B mm:50 |
| Основные | |
|---|---|
| Напряжение | 220 В |
| Форма лампочки | MR16 |
| Срок службы ламп | 25000 час |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Рефлектор | Да |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Мощность | 5 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 70 Вт |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Тип цоколя | Штырь |
| Угол свечения | 100 град. |
| Количество контактных штырей цоколя | 2 шт |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Цоколь | GU5.3 |
| Цвет светодиода | Белый |
| Производитель | Electrum |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 450 лм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 53 мм |
| Диаметр | 50 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Рабочее положение | Вертикальное |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
- Цена: 93,80 ₴





