
Лампа світлодіодна свічка LC-32 8W E14 3000K алюмопластиковий корп. A-LC-1428
- Под заказ
- Код: A-LB-1428
Отправка с 12 мая 2026129,50 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА СВІЧКА LC-32 8W E14 3000K АЛЮМОПЛАСТИКОВИЙ КОРП. A-LC-1428

Нова найефективніша лінійка світлодіодних ламп з світловіддачею 100лм/вт. Використання таких ламп дасть більший экономічний ефект в порівнянні з стандартними світлодіодними лампами, а висока якість їх світла та зовнішня привабливість прикрасить будь-який інтер'єр.
Світлодіодна лампа з матовою колбою у формі свічки. Оснащена вбудованим стабілізованим джерелом живлення. В електромережу напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв. Призначена для використання в світильниках загального призначення, в люстрах та для декоративної підсвітки.
Переваги:
- володіє збільшеним терміном служби, який в 30 раз більше, ніж у ламп розжарювання;
- в 8 раз экономічні за лампи розжарювання та у 2 рази – люмінесцентних ламп;
- випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80);
- світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення (175-250В).
Примітка: лампа не призначена для роботы з електронним диммером.
Артикул:A-LC-1428
Група:Лампи
Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED)
Ознака:Свічка
Модель:LC-32
Потужність Вт:8
Колірна температура:3000
Тип цоколя:E14
Світловий потік lm:806
Напруга В:175-250
Тип світлодіодаSMD
Кут розсіювання град:270
Тип колби:Свічкоподібна
Колір скла:Опаловий
Термін служби ч:25000
Виробник:ELECTRUM
EAN:4895127211363
Кількість в коробі шт:100
A mm:110
B mm:38
| Основные | |
|---|---|
| Напряжение | 220 В |
| Форма лампочки | Свеча |
| Срок службы ламп | 25000 час |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Рефлектор | Нет |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Мощность | 8 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 60 Вт |
| Минимальная цветовая температура | 3000 К |
| Тип цоколя | Резьба |
| Угол свечения | 230 град. |
| Максимальная цветовая температура | 3100 К |
| Производитель | Electrum |
| Цвет светодиода | Белый |
| Цоколь | E14 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 120 мм |
| Диаметр | 38 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 806 лм |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Молочный |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| ON/OFF times | >20,000 |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| Марка | electrum |
- Цена: 129,50 ₴
- Способ упаковки: ящик 30шт





