
Лампа світлодіодна куля LB-32 8W E27 4000K алюмопласт. корп. A-LB-1431
- Под заказ
- Код: A-LB-1431
Отправка с 12 мая 2026129,20 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА КУЛЯ LB-32 8W E27 4000K АЛЮМОПЛАСТ. КОРП. A-LB-1431

Нова найефективніша лінійка світлодіодних ламп з світловіддачею 103лм/Вт. Використання таких ламп дасть більший экономічний ефект в порівнянні з стандартними світлодіодними лампами, а висока якість їх світла та зовнішняи внешняя привабливість прикрасить будь-який інтер'єр.
Світлодіодна лампа з опаловим розсіювачем сферичної форми. Оснащена вбудованим джерелом живлення. В електромережу напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв. Призначена для використання в в світильниках загального освітлення, в люстрах та для декоративної підсвітки.
Переваги:
- володіє збільшеним терміном служби, який в 30 раз більше, ніж у ламп розжарювання;
- у 8 раз экономічніше за лампи розжарювання та у 2 рази – люмінесцентних ламп;
- випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80);
- світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення (175-250В).
Примітка: лампа не призначена для роботы з електронним диммером.
Артикул:A-LB-1431
Група:Лампи
Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED)
Ознака:Сферичні
Модель:LB-32
Потужність Вт:8
Колірна температура:4000
Тип цоколя:E27
Світловий потік lm:830
Напруга В:175-250
Тип світлодіодаSMD
Кут розсіювання град:230
Тип колби:Кулеподібна
Колір скла:Опаловий
Термін служби ч:25000
Виробник:ELECTRUM
EAN:4895127211394
Кількість в коробі шт:100
A mm:84
B mm:45
| Основные | |
|---|---|
| Напряжение | 220 В |
| Форма лампочки | Груша |
| Срок службы ламп | 25000 час |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Рефлектор | Нет |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Мощность | 8 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 60 Вт |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Тип цоколя | Резьба |
| Угол свечения | 230 град. |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Производитель | Electrum |
| Цвет светодиода | Белый |
| Цоколь | E27 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 84 мм |
| Диаметр | 45 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 830 лм |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Молочный |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| ON/OFF times | >20,000 |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| Марка | electrum |
- Цена: 129,20 ₴
- Способ упаковки: ящик 30шт





