
Лампа світлодіодна капсула LC-15 4W G9 4000K керам. корп. A-LC-1896
- Под заказ
- Код: A-LC-1896
Отправка с 10 мая 202682,10 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
Світлодіодна лампа з прозорою колбою у формі капсули, володіє світловіддачею більше 88 лм/Вт. Оснащена вбудованим джерелом живлення.Призначена для використання в світильниках зцоколем G9.
Переваги:
- володіє збільшеним терміном служби, який в 30 раз більше, ніж у ламп розжарювання;
- в 8 раз экономічніше ламп розжарювання та 2 рази – люмінесцентних ламп;
- випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80);
- світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення.
Примітка: лампа не призначена для роботы з електронним диммером.
|
Артикул:A-LC-1895 Група:Лампи Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED) Ознака:Капсула Модель:LC-15 Потужність Вт:4 Колірна температура:3000 Тип цоколя:G9 Світловий потік lm:350 Напруга В:220-240 Тип колби:Капсула Колір скла:Прозоре Тип світлодіодаSMD Кут розсіювання град:300 Виробник:ELECTRUM EAN:4895127222789 A mm:50 B mm:17 Термін служби ч:25000 Кількість в коробі шт:500 |

| Основные | |
|---|---|
| Напряжение | 220 В |
| Срок службы ламп | 25000 час |
| Минимальное рабочее напряжение | 200 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Рефлектор | Нет |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Мощность | 4 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 40 Вт |
| Тип цоколя | Штырь |
| Количество контактных штырей цоколя | 2 шт |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Цоколь | G9 |
| Цвет светодиода | Белый |
| Производитель | Electrum |
| Угол свечения | 300 град. |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 50 мм |
| Диаметр | 17 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 360 лм |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Прозрачный |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| A-LC-1693 | 2700K нейтральный |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| Цоколь лампи | G9 |
- Цена: 82,10 ₴
- Способ упаковки: ящик 30шт





