
G4 12V лампа світлодіодна капсула LC-6 2W 3000K сіліконовий корп. A-LC-0907
- Нет в наличии
- Код: A-LC-0907
84,10 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
Лампа світлодіодна капсула LC-6 2W G4 12V 3000K сіліконовий корп. A-LC-0907

Світлодіодна лампа з напівпрозорою силіконовою колбою у формі капсули, володіє світловіддачею більше 90 лм/Вт. Оснащена вбудованим джерелом живлення. Призначена для використання в світильниках з цоколем G4 для декоративної підсвітки.
Переваги:
- володіє збільшеним терміном служби, який в 30 раз більше, ніж у ламп розжарювання;
- в 8 раз экономічніше ламп розжарювання та 2 рази – люмінесцентних ламп;
- випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80).
Примітка: лампа не призначена для роботи з електронним диммером.
Характеристики
Артикул:A-LC-0907
Група:Лампи
Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED)
Ознака:Капсула
Модель:LC-6
Потужність Вт:2
Колірна температура:3000
Тип цоколя:G4
Світловий потік lm:180
Напруга В:12
Тип колби:Капсула
Колір скла:Прозоре
Тип світлодіодаSMD
Кут розсіювання град:300
Термін служби ч:25000
Виробник:ELECTRUM
EAN:4895127216795
Кількість в коробі шт:500
A mm:37
B mm:10
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Страна производитель | Китай |
| Рефлектор | Нет |
| Форма лампочки | Капсула |
| Тип цоколя | Штырь |
| Мощность | 2 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 20 Вт |
| Цоколь | G4 |
| Минимальное рабочее напряжение | 11 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 14 В |
| Напряжение | 12 В |
| Угол свечения | 300 град. |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Цвет светодиода | Белый |
| Срок службы ламп | 25000 час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Минимальная цветовая температура | 3000 К |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 37 мм |
| Диаметр | 10 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 180 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| A-LC-0829 | 2700К (теплый свет) |
| Срок службы, ч: | 30000 |
| Энергоэфективность Lm/W: | 90 |
| A-LC-0830 | 4200К (яркий свет) |
| Угол светового потока | 210 градусов |
| Световой поток, Lm: | 90 |
| Цоколь лампи | G4 |
- Цена: 84,10 ₴




