влевовправо
Новинка

LED смарт лампа VIDEX A60 RGB CW WI-FI 12W E27
- Нет в наличии
- Код: VL-A60RGBCW-1227-WIFI
488 ₴
+380 (67) 979-41-03
Kyivstar Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодна лампа Videx - високотехнологічний джерело світла з регулюючими освітлювальними характеристиками. Ідеально підходить для висвітлення будь-яких приміщень, від торгових майданчиків та вітрин, до використання для декорації та створення затишку в домашніх умовах. Управління яскравістю і температурою світла працює з підтримкою мобільного пристрою під управлінням операційної системи IOS та Android. Лампа обладнання RGB світлодіодами, що дозволяють використовувати її як джерело загального освітлення,а також надають змогу змінювати та регулювати відтінки ,насиченість, яскравість кольорів та обирати освітлення за бажанням. Для керування лампою необхідно забезпечити її підключення до мережі WI-FI в діапазоні 2.4Гц

Артикул: VL-A60RGBCW-1227-WIFI
- Потужність:12 W
- Світловий потік:1080 Lm
- Тип цоколя:Е 27
- Якість світла:> 90 Ra
- Особливості:WI-FI
- Формфактор:А60
- Колірна температура світла:2700K-6500K, RGB
- Гарантійний термін:2 роки
- Торгова марка:VIDEX
- Категорія:Освітлення
- Енергоефективність:90 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А+
- Кут розсіювання:300°
- Ресурс роботи:40000г
- Максимальна сила струму:90mA
- Коефіцієнт потужності:0.6
- Розміри:60mm х 120mm
- Вага:100г
- Матеріал корпусу:Алюміній-поліамід
- Штрих-код:4820118298047
|
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Рефлектор | Нет |
| Форма лампочки | Круговая |
| Тип цоколя | Резьба |
| Мощность | 12 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 10 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Напряжение | 220 В |
| Угол свечения | 300 град. |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 120 мм |
| Диаметр | 60 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 1080 лм |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет свечения | Нейтральный, Теплый, Холодный |
| Материал корпуса | Aluplast |
| Цвет светодиода | RGBW |
| Марка | videx |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Энергоэф-ть, Lm/W: | 90 |
| Коэффициент мощности | 0.61 PF |
| Цоколь лампи | E 27 |
- Цена: 488 ₴






