
Лампа лінійна 78,3mm 150W R7s - A-HL-0055
- Готово к отправке
- Код: A-HL-0055
53,70 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
Галогенові лампи (ГЛ) завдяки своїй якості отримали широке поширення в коммерційній, адміністративній, промисловій та побутовій сферах. ГЛ відрізняються від звичайних ламп розжарення, при менших розмірах, підвищенної на ( 20-25% ) світловіддачі та кращою кольоропередачею. Ці показники досягаються за рахунок наповнення їх спеціальним газом. Запалювання ламп проходить після безпосереднього підключення живлення 220-230В (мережеве живлення). Лінійні ГЛ широко використовуються в малогабаритних прожекторах. Використовувати лише в світильниках з захисним склом.

|
Артикул:A-HL-0055 Група:Лампи Підгрупа:Галогенні Ознака:Лінійні Модель:Лінійна Тип колби:Двохцокольна Тип цоколя:R7s Тип рефлектора: Колір: Потужність Вт:150 Напруга В:220-230 Світловий потік lm:2000 Термін служби ч:2000 Колірна температура:2800 Колір скла:Прозорий Виробник:ELECTRUM Кількість в коробі шт:500 Вага короба кг:5.2 Об'єм короба м.куб:0.034 EAN:4895127212377 A mm:78.3 B mm:8 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Галогенная |
| Рефлектор | Нет |
| Форма лампочки | Линейная |
| Цвет светодиода | Белый |
| Тип цоколя | Штырь |
| Цоколь | R7S |
| Мощность | 150 Вт |
| Минимальное рабочее напряжение | 210 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 230 В |
| Напряжение | 220 В |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Максимальная цветовая температура | 2800 К |
| Угол свечения | 360 град. |
| Срок службы ламп | 2000 час |
| Користувацькi характеристики | |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| ON/OFF times | >20,000 |
| Цоколь лампи | R7S |
- Цена: 53,70 ₴




