
Лампа галогенна капсульна 230V 60W G9 - A-HC-0124
- В наличии
- Код: A-HC-0124
37,30 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
ЛАМПА ГАЛОГЕННА КАПСУЛЬНА 230V 60W G9 - A-HC-0124


Галогенові лампи (ГЛ) завдяки своїй якості отримали широке поширення в коммерційній, адміністративній, промисловій та побутовій сферах. ГЛ відрізняються від звичайних ламп розжарення, при менших розмірах, підвищенної на ( 20-25% ) світловіддачі та кращою кольоропередачею. Ці показники досягаються за рахунок наповнення їх спеціальним газом. Запалювання ламп проходить після безпосереднього підключення живлення 220-230В (мережеве живлення). Лінійні ГЛ широко використовуються в малогабаритних прожекторах. Використовувати лише в світильниках з захисним склом.
Артикул:A-HC-0124
Група:Лампи
Підгрупа:Галогенні
Ознака:Капсульні
Модель:Капсульна
Напруга В:220-230
Потужність Вт:60
Тип цоколя:G9
Світловий потік lm:800
Колірна температура:2800
Тип колби:Капсула
Колір скла:Прозорий
Термін служби ч:2000
Виробник:ELECTRUM
EAN:4895127213060
Кількість в коробі шт:1000
Об'єм короба м.куб:0.057
Вага короба кг:6.8
A mm:46
C mm:9
B mm:13
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Галогенная |
| Форма лампочки | Цилиндрическая |
| Тип цоколя | Штырь |
| Мощность | 40 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 40 Вт |
| Цоколь | G9 |
| Минимальное рабочее напряжение | 200 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Угол свечения | 360 град. |
| Максимальная цветовая температура | 2700 К |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Пользовательские характеристики | |
| Рефлектор | Ні |
| Тип подсветки | лампа рожарювання |
| 1-LED-337-T | 3000К (теплый свет) |
| Безопасная температура эксплуатации | 55 – 70 °C |
| Энергоэфективность Lm/W: | 80 |
| Индекс цветопередачи: | 80 |
| Световой поток, Lm: | 300 |
| Цоколь лампи | G9 |
- Цена: 37,30 ₴


