
Лампа світлодіодна стандартна A95 LS-33 Elegant 23W E27 6500K алюмопл. корп. A-LS-1853
- Под заказ
- Код: A-LS-1853
Отправка с 14 мая 2026233,60 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)

Серія Electrum «Elegant» — це лампи з високими світловими характеристиками та ексклюзивним дизайном корпусу.
Світлодіодні лампи класичної грушеподібної форми в алюмопластиковому корпусі з опаловим розсіювачем. Володіють світловіддачею більше 87 лм/Вт. В електромережу напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв.
Переваги:
- володіє збільшеним терміном служби, який в 25 раз більше, ніж у ламп розжарювання;
- в 9 раз економічні за лампи розжарювання та у 1,5 раза – люмінесцентних ламп;
- випромінює біле світло з доброю передачею кольору (Ra>80);
- світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення (175-250 В).
Примітки:
- лампи не призначені для роботи з електронними диммерами;
- не бажано використовувати лампи у світильниках з закритими плафонами та прожекторах.
Артикул:A-LS-1853
Група:Лампи
Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED)
Ознака:Стандартні
Модель:LS-33 Elegant
Потужність Вт:23
Колірна температура:6500
Тип цоколя:E27
Світловий потік lm:2000
Напруга В:175-250
Тип колби:Стандартна
Колір скла:Опаловий
Тип світлодіодаSMD
Кут розсіювання град:270
Термін служби ч:25000
Виробник:ELECTRUM
EAN:4895127222345
Кількість в коробі шт:50
A mm:178
B mm:95
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Страна производитель | Китай |
| Рефлектор | Нет |
| Форма лампочки | Груша |
| Тип цоколя | Резьба |
| Мощность | 23 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 200 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Напряжение | 220 В |
| Угол свечения | 270 град. |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цвет светодиода | Белый |
| Срок службы ламп | 25000 час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Минимальная цветовая температура | 6400 К |
| Максимальная цветовая температура | 6500 К |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 178 мм |
| Диаметр | 95 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 2000 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| ON/OFF times | >20,000 |
- Цена: 233,60 ₴





