
Лампа світлодіодна стандартна A67 LS-32 20W E27 3000K алюмопл. корп. A-LS-1371
- Под заказ
- Код: A-LS-1371
Отправка с 14 мая 2026212,60 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)

Опис
Нова найефективніша лінійка світлодіодних ламп з світловіддачею 95 лм/Вт. Світлодіодні лампи класичної грушоподібної форми в алюмопластиковому корпусі з опаловим розсіювачем підвищеної потужності. Використовуються в будь-яких світильниках з патроном Е27. До електромережі напругою 220В підключаються без додаткових пристроїв. Світлодіодна лампа оснащена вбудованим стабілізованим джерелом живлення.
Переваги:
- володіє збільшеним терміном служби, який в 30 раз більше, ніж у ламп розжарювання;
- у 8 раз економічні за лампи розжарювання та у 2 рази – люмінесцентних ламп;
- випромінює біле світло з добрим кольоровідтворюванням (Ra>80);
- світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення (175-250В).
Примітка:
- лампи не призначені для роботи з електронними диммерами;
- не можна використовувати лампи у світильниках з закритими плафонами та в прожекторах.
Артикул:A-LS-1371
Група:Лампи
Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED)
Ознака:Стандартні
Модель:LS-32
Потужність Вт:20
Колірна температура:3000
Тип цоколя:E27
Світловий потік lm:1900
Напруга В:175-250
Тип колби:Стандартна
Колір скла:Опаловий
Тип світлодіодаSMD
Кут розсіювання град:270
Термін служби ч:25000
Виробник:ELECTRUM
EAN:4895127210885
Кількість в коробі шт:50
A mm:143
B mm:67
Цветовая температура (К) в сравнении с некоторыми источниками света:

| Основные | |
|---|---|
| Напряжение | 220 В |
| Цоколь | E27 |
| Форма лампочки | Груша |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Минимальное рабочее напряжение | 170 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Рефлектор | Нет |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Мощность | 20 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 150 Вт |
| Минимальная цветовая температура | 3000 К |
| Тип цоколя | Резьба |
| Угол свечения | 270 град. |
| Максимальная цветовая температура | 3000 К |
| Производитель | Electrum |
| Цвет светодиода | Белый |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 1900 лм |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Молочный |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 143 мм |
| Диаметр | 67 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| ON/OFF times | >20,000 |
| Цоколь лампи | E 27 |
- Цена: 212,60 ₴




