
Серія Electrum «Elegant» — це лампи з високими світловими характеристиками та ексклюзивним дизайном корпусу.
Світлодіодні лампи класичної грушоподібної форми в алюмопластиковому корпусі з опаловим розсіювачем. В електромережу напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв. Призначені для використання у світильниках загального освітлення. Володіють світловіддачею більше 112 лм/Вт.
В лампі використовуються чіпи Samsung.
Переваги:
- володіє збільшеним терміном служби, який в 25 раз більше, ніж у ламп розжарювання;
- в 9 раз экономніше ламп розжарювання та 1,5 раза – люмінесцентних ламп;
- випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80);
- світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення (175-250 В).
Примітки:
- лампи не призначені для роботи з електронними диммерами.
|
Артикул:A-LS-1917 Група:Лампи Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED) Ознака:Стандартні Модель:LS-33 Elegant Потужність Вт:5 Колірна температура:4000 Тип цоколя:E27 Світловий потік lm:450 Напруга В:175-250 Тип колби:Стандартна Колір скла:Опаловий Тип світлодіодаSMD Samsung Кут розсіювання град:270 Термін служби ч:25000 Виробник:ELECTRUM EAN:4895127222925 Кількість в коробі шт:100 A mm:101 B mm:50 |
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Electrum |
| Рефлектор | Нет |
| Форма лампочки | Сферическая |
| Тип цоколя | Резьба |
| Мощность | 5 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 50 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Напряжение | 220 В |
| Угол свечения | 270 град. |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Цвет светодиода | Белый |
| Срок службы ламп | 25000 час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 101 мм |
| Диаметр трубки | 50 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 450 лм |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Молочный |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Пользовательские характеристики | |
| ON/OFF times | >20,000 |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| A-LB-1488 | 2700 тепло білий |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Цоколь лампи | E 27 |
| Марка | electrum |
- Цена: 65,30 ₴
- Способ упаковки: ящик 30шт




Отправка с 11 мая 2026
